Рўйхатдан ўтиш санаси:22.02.2023Рўйхатга олиш рақами:2095421Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:21.04.2026Устав капитали ҳажми:1 000 000.00 UZSҲолати:Мажбурий тугатилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:46130 - Ёғоч ва қурилиш материаллари улгуржи савдоси бўйича агентлар фаолиятиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726277 - Тошкент шаҳри, Шайхонтохур туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:22.02.2023Регистрационный номер:2095421Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:21.04.2026Размер уставного фонда:1 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:46130 - Деятельность агентов по оптовой торговле древесиной и строительными материаламиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726277 - город Ташкент, Шайхантахурский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления