Тўлиқ номланиши:"ARIA SUG‘URTA TASHKILOTI" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Рўйхатдан ўтиш санаси:21.11.2019Рўйхатга олиш рақами:782809Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:29.09.2025Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:35 087 074 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:65120 - Ҳаётни суғурталашдан ташқари суғурталашТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1726277 - Тошкент шаҳри, Шайхонтохур туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:3 - Ўрта корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:326030100642ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:21.11.2019Регистрационный номер:782809Дата перерегистрации:29.09.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:35 087 074 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:65120 - Страхование, кроме страхования жизниОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1726277 - город Ташкент, Шайхантахурский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326030100642Статус свидетельства НДС: