Тўлиқ номланиши: "GARANT BANK"AKSIYADORLIK JAMIYATI
Рўйхатдан ўтиш санаси:16.06.1995Рўйхатга олиш рақами:42Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:08.07.2012Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:129 680 226 300.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:64190 - Пул-кредит воситачилигининг бошқа турлариТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1726273 - Тошкент шаҳри, Миробод туманиДБИДТ:05094 - Чeт эл кaпитaли иштирoкидaги "Сaвдoгaр" акциядoрлик тижoрaт бaнки
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:4 - Йирик корхонаМулкчилик шакли:161Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:326010005501ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование: "GARANT BANK"AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:16.06.1995Регистрационный номер:42Дата перерегистрации:08.07.2012Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:129 680 226 300.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:64190 - Другие виды денежно-кредитного посредничестваОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1726273 - город Ташкент, Мирабадский районСООГУ:05094 - Акционеpно-коммеpческий банк "Савдогар" с участием иностранного капитала
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:4 - Крупное предприятиеФорма собственности КФС:161 - Собственность совместных предприятийНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326010005501Статус свидетельства НДС: