Тўлиқ номланиши:"M-SAN`AT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Рўйхатдан ўтиш санаси:18.04.2023Рўйхатга олиш рақами:2148686Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:3 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:93290 - Дам олиш ва кўнгил очишни ташкил етиш бўйича бошқа фаолиятТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727265 - Тошкент вилояти, Тошкент туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"M-SAN`AT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:18.04.2023Регистрационный номер:2148686Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:3 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:93290 - Прочая деятельность по организации отдыха и развлеченийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727265 - Ташкентская область, Ташкентский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления