Рўйхатдан ўтиш санаси:23.08.2017Рўйхатга олиш рақами:538850Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:14.11.2024Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:6 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:08990 - Бошқа тоифаларга киритилмаган тоғ-кон саноати билан боғлиқ фаолиятТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1735215 - Қорақалпоғистон Республикаси, Қўнғирот туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"USTYURT SOLAR" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:23.08.2017Регистрационный номер:538850Дата перерегистрации:14.11.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:6 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:08990 - Деятельность горнодобывающей промышленности, не включенной в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1735215 - Республика Каракалпакстан, Кунградский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления