Рўйхатдан ўтиш санаси:19.07.2019Рўйхатга олиш рақами:744997Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:19.07.2019Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:27.03.2026Устав капитали ҳажми:1 000 000.00 UZSҲолати:Ихтиёрий тугатиш жараёнидаIT-Park резиденти:
ИФУТ:47750 - Ихтисослашган дўконларда пардоз товарлари ва гигиена предметлари чакана савдосиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726283 - Тошкент шаҳри, Сирғали туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"MAGIC ODORS" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:19.07.2019Регистрационный номер:744997Дата перерегистрации:19.07.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 000 000.00 сумСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:47750 - Розничная торговля в специализированных магазинах косметическими товарами и предметами гигиеныОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726283 - город Ташкент, Сергелийский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управленияОКПО:00000000