Тўлиқ номланиши:"BOTIJON ISAYEV" FERMER XO‘JALIGI
Рўйхатдан ўтиш санаси:13.02.2008Рўйхатга олиш рақами:120424Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:16.12.2022Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:388 669 857.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:01161 - Пахта етиштиришТашкилий-ҳуқуқий шакл:130 - Фермер хўжалигиМҲОБТ:1714212 - Наманган вилояти, Наманган туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:2 - Кичик корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:314090064964ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"BOTIJON ISAYEV" FERMER XO‘JALIGI
Дата регистрации:13.02.2008Регистрационный номер:120424Дата перерегистрации:16.12.2022Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:388 669 857.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01161 - Выращивание хлопчатникаОПФ:130 - Фермерское хозяйствоСОАТО:1714212 - Наманганская область, Наманганский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:314090064964Статус свидетельства НДС: