Рўйхатдан ўтиш санаси:09.02.2016Рўйхатга олиш рақами:010481-04Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:09.02.2016Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:5 300 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:47770 - Ихтисослашган дўконларда соатлар ва заргарлик буюмлари чакана савдосиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726269 - Тошкент шаҳри, Мирзо Улуғбек туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:1 - Микро фирмаМулкчилик шакли:142Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:303010321970ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"OLFEYA GOLD" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:09.02.2016Регистрационный номер:010481-04Дата перерегистрации:09.02.2016Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:5 300 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:47770 - Розничная торговля в специализированных магазинах часами и ювелирными изделиямиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726269 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
( общества с ограниченной или дополнительной ответственностью)Налоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:303010321970Статус свидетельства НДС: