Рўйхатдан ўтиш санаси:29.06.2015Рўйхатга олиш рақами:98Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:29.06.2015Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:4 736 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:47290 - Ихтисослашган дўконларда бошқа озиқ-овқат маҳсулотлари чакана савдосиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1724216822 - Сирдарё вилояти, Сайхунобод тумани, ГулистонДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:29.06.2015Регистрационный номер:98Дата перерегистрации:29.06.2015Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:4 736 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:47290 - Розничная торговля в специализированных магазинах прочими продуктами питанияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1724216822 - Сырдарьинская область, Сайхунабадский район, ГулистанСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления