Рўйхатдан ўтиш санаси:04.10.2016Рўйхатга олиш рақами:12636Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:04.10.2016Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:561 290 080.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:10710 - НонТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1710405 - Қашқадарё вилояти, ШаҳрисабзДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:04.10.2016Регистрационный номер:12636Дата перерегистрации:04.10.2016Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:561 290 080.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:10710 - Производство хлеба, свежих мучных кондитерских изделий, тортов и пирожныхОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1710405 - Кашкадарьинская область, ШахрисабзСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления