Рўйхатдан ўтиш санаси:25.03.2021Рўйхатга олиш рақами:968907Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:100 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:01611 - Қишлоқ хўжалик техникасини оператори ва техник ходими билан беришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727259 - Тошкент вилояти, Янгийўл туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"AGROKONTAKT" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:25.03.2021Регистрационный номер:968907Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:100 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01611 - Предоставление сельскохозяйственной техники вместе с оператором и техническим персоналомОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727259 - Ташкентская область, Янгиюльский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления