Рўйхатдан ўтиш санаси:19.02.2018Рўйхатга олиш рақами:579081Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:19.02.2018Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:7 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:85100 - Мактабгача таълимТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1712216572 - Навоий вилояти, Қизилтепа тумани, УзилишкентДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:19.02.2018Регистрационный номер:579081Дата перерегистрации:19.02.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:7 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:85100 - Дошкольное образованиеОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1712216572 - Навоийская область, Кызылтепинский район, УзилишкентСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления