Рўйхатдан ўтиш санаси:22.05.2025Рўйхатга олиш рақами:2828158Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:07.04.2026Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:46 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:46360 - ШакарТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1726283 - Тошкент шаҳри, Сирғали туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:3 - Ўрта корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:326070284922ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"AZZA QANDOLAT" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:22.05.2025Регистрационный номер:2828158Дата перерегистрации:07.04.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:46 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:46360 - Оптовая торговля сахаром, шоколадом и сахаристыми кондитерскими изделиямиОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1726283 - город Ташкент, Сергелийский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326070284922Статус свидетельства НДС: