Рўйхатдан ўтиш санаси:17.12.2020Рўйхатга олиш рақами:926453Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:17.12.2020Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:20.08.2025Устав капитали ҳажми:900 000.00 UZSҲолати:Мажбурий тугатилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:19200 - Нефтни қайта ишлаш маҳсулотлари ишлаб чиқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726269 - Тошкент шаҳри, Мирзо Улуғбек туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:17.12.2020Регистрационный номер:926453Дата перерегистрации:17.12.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:900 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:19200 - Производство продуктов нефтепереработкиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726269 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления