Тўлиқ номланиши:"O‘ZTEMIRYO‘LKONTEYNER" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Рўйхатдан ўтиш санаси:14.05.2001Рўйхатга олиш рақами:000239-03Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:28.02.2025Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:3 366 271 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:52100 - Омборларга жойлаш ва сақлаш ("ўзпахтасаноат" ажнинг минтақавий пахта терминалларидан ташқари)Ташкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1726273 - Тошкент шаҳри, Миробод туманиДБИДТ:03504 - "Ўзбeкистoн тeмир йўллaри" акциядoрлик жaмияти
Солиқ тўловчи тури:1 - Давлатга алоқадор ташкилотларКорхона тоифаси:4 - Йирик корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:326010005346ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"O‘ZTEMIRYO‘LKONTEYNER" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:14.05.2001Регистрационный номер:000239-03Дата перерегистрации:28.02.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:3 366 271 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:52100 - Складирование и хранение (кроме зональных хлопковых терминалов ао "узпахтасаноат")ОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1726273 - город Ташкент, Мирабадский районСООГУ:03504 - Акционерное общество "Узбекистон темир йуллари"
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:4 - Крупное предприятиеФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326010005346Статус свидетельства НДС: