Рўйхатдан ўтиш санаси:25.12.2023Рўйхатга олиш рақами:2341255Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:14.05.2026Устав капитали ҳажми:18 535 665 000.00 UZSҲолати:Ихтиёрий тугатиш жараёнидаIT-Park резиденти:
ИФУТ:45320 - Автомобил деталлариТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727407 - Тошкент вилояти, АнгренДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:1 - Микро фирмаМулкчилик шакли:162Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:303010308932ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:25.12.2023Регистрационный номер:2341255Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:14.05.2026Размер уставного фонда:18 535 665 000.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:45320 - Розничная торговля деталями, узлами и принадлежностями для автомобилейОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727407 - Ташкентская область, АнгренСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:162 - Собственность иностранных граждан и лиц без гражданстваНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:303010308932Статус свидетельства НДС: