Рўйхатдан ўтиш санаси:03.12.2018Рўйхатга олиш рақами:654117Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:03.12.2018Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:20.08.2025Устав капитали ҳажми:8 200 000.00 UZSҲолати:Мажбурий тугатилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:47620 - Ихтисослашган дўконларда газеталарТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726290 - Тошкент шаҳри, Яшнобод туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:03.12.2018Регистрационный номер:654117Дата перерегистрации:03.12.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:8 200 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:47620 - Розничная торговля в специализированных магазинах газетами, журналами и канцелярскими товарамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления