Рўйхатдан ўтиш санаси:11.12.2019Рўйхатга олиш рақами:789944Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:22.05.2023Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:11 565 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:01611 - Қишлоқ хўжалик техникасини оператори ва техник ходими билан беришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1733233 - Хоразм вилояти, Янгиариқ туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"IDEAL VOLGA" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:11.12.2019Регистрационный номер:789944Дата перерегистрации:22.05.2023Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:11 565 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01611 - Предоставление сельскохозяйственной техники вместе с оператором и техническим персоналомОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1733233 - Хорезмская область, Янгиарыкский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления