Рўйхатдан ўтиш санаси:08.04.2024Рўйхатга олиш рақами:2431778Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:30 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:62010 - Компютер дастурлаштириш соҳасидаги фаолиятТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1730401 - Фарғона вилояти, ФарғонаДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"AL-FOCUS TECH" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:08.04.2024Регистрационный номер:2431778Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:30 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:62010 - Деятельность в области компьютерного программированияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1730401 - Ферганская область, ФерганаСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления