Тўлиқ номланиши:"SWEET MOMENTS" XUSUSIY KORXONA
Рўйхатдан ўтиш санаси:31.01.2014Рўйхатга олиш рақами:006834-03Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:11.11.2021Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:50 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:20420 - Парфюмерия ва пардоз воситалари ишлаб чиқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:110 - Хусусий корхонаМҲОБТ:1726290 - Тошкент шаҳри, Яшнобод туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:2 - Кичик корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:326010029784ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"SWEET MOMENTS" XUSUSIY KORXONA
Дата регистрации:31.01.2014Регистрационный номер:006834-03Дата перерегистрации:11.11.2021Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:50 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:20420 - Производство парфюмерных и косметических средствОПФ:110 - Частное предприятиеСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326010029784Статус свидетельства НДС: