Рўйхатдан ўтиш санаси:25.02.2011Рўйхатга олиш рақами:01007Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:25.02.2011Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:43 602 332.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:23610 - Бетондан қурилиш учун буюмлар ишлаб чиқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1712234551 - Навоий вилояти, Кармана тумани, КарманаДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"KARMANA ALOAKS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:25.02.2011Регистрационный номер:01007Дата перерегистрации:25.02.2011Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:43 602 332.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:23610 - Производство строительных изделий из бетонаОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1712234551 - Навоийская область, Карманинский район, КарманаСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления