Рўйхатдан ўтиш санаси:17.05.2018Рўйхатга олиш рақами:609280Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:23.12.2024Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:72 250 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:55200 - Дам олиш кунларида ва бошқа қисқа яшаш муддатларида турар жой билан таъминлашТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726290 - Тошкент шаҳри, Яшнобод туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"THE ROYAL GARDEN" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:17.05.2018Регистрационный номер:609280Дата перерегистрации:23.12.2024Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:72 250 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:55200 - Предоставление жилья на выходные и прочие периоды краткосрочного проживанияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления