Рўйхатдан ўтиш санаси:26.03.2021Рўйхатга олиш рақами:969238Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:05.06.2024Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:06.06.2024Устав капитали ҳажми:100 000.00 UZSҲолати:Бошқа корхона таркибига қўшилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:56100 - Ресторанлар ва озиқ-овқат маҳсулотлари етказиш бўйича хизматларТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1710207 - Қашқадарё вилояти, Ғузор туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:26.03.2021Регистрационный номер:969238Дата перерегистрации:05.06.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:06.06.2024Размер уставного фонда:100 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:56100 - Рестораны и услуги по доставке продуктов питанияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1710207 - Кашкадарьинская область, Гузарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления