Тўлиқ номланиши:"O`ZBEKGIDROENERGOQURILISH" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Рўйхатдан ўтиш санаси:16.06.1995Рўйхатга олиш рақами:000487-09Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:07.08.2025Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:22 724 937 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:42220 - Електр енергияси ва телекоммуникатсия билан таъминлаш учун тақсимловчи объектлар қуришТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1726269 - Тошкент шаҳри, Мирзо Улуғбек туманиДБИДТ:06273 - "Ўзбекгидроэнерго" акциядорлик жамияти
Солиқ тўловчи тури:1 - Давлатга алоқадор ташкилотларКорхона тоифаси:4 - Йирик корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:326050007276ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"O`ZBEKGIDROENERGOQURILISH" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:16.06.1995Регистрационный номер:000487-09Дата перерегистрации:07.08.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:22 724 937 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:42220 - Строительство распределительных объектов для обеспечения электроэнергией и телекоммуникациямиОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1726269 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский районСООГУ:06273 - Акционерное общество "Узбекгидроэнерго"
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:4 - Крупное предприятиеФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326050007276Статус свидетельства НДС: