Рўйхатдан ўтиш санаси:22.03.2017Рўйхатга олиш рақами:455226Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:28.10.2022Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:75 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатмаётган IT-Park резиденти:
ИФУТ:01300 - Кўчатхона маҳсулотлари ишлаб чиқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727253 - Тошкент вилояти, Ўртачирчиқ туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:22.03.2017Регистрационный номер:455226Дата перерегистрации:28.10.2022Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:75 000 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:01300 - Производство продукции питомниковОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727253 - Ташкентская область, Уртачирчикский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления