Тўлиқ номланиши:"FARG`ONA YOG`-MOY" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Рўйхатдан ўтиш санаси:23.07.2014Рўйхатга олиш рақами:17901Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:13.07.2017Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:26.02.2026Устав капитали ҳажми:17 850 492 861.00 UZSҲолати:Банкротлик жараёнидаIT-Park резиденти:
ИФУТ:10410 - Ўсимлик ва ҳайвонлар ёғлари ва мойларини ишлаб чиқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1730401 - Фарғона вилояти, ФарғонаДБИДТ:07884 - Ўзбекистон Республикаси ёғ-мой саноати корхоналари уюшмаси
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:2 - Кичик корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:330050009472ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"FARG`ONA YOG`-MOY" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:23.07.2014Регистрационный номер:17901Дата перерегистрации:13.07.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:26.02.2026Размер уставного фонда:17 850 492 861.00 UZSСостояние:Объявлен банкротомРезидент IT-Park:
ОКЭД:10410 - Производство растительных и животных масел и жировОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1730401 - Ферганская область, ФерганаСООГУ:07884 - Ассоциация предприятий масложировой промышленности Республики Узбекистан
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:330050009472Статус свидетельства НДС: