Рўйхатдан ўтиш санаси:21.10.2019Рўйхатга олиш рақами:772262Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:21.10.2019Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:07.05.2026Устав капитали ҳажми:1 155 959 408.00 UZSҲолати:Банкротлик асосида тугатилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:27110 - Електр двигателларТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727401 - Тошкент вилояти, НурафшонДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:21.10.2019Регистрационный номер:772262Дата перерегистрации:21.10.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:07.05.2026Размер уставного фонда:1 155 959 408.00 UZSСостояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:27110 - Производство электродвигателей, генераторов и трансформаторовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727401 - Ташкентская область, НурафшонСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления