Рўйхатдан ўтиш санаси:12.11.2009Рўйхатга олиш рақами:004809-07Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:17.01.2024Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:27.02.2024Устав капитали ҳажми:205 426 180.32 UZSҲолати:Бошқа корхона таркибига қўшилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:45403 - Мототсиклларга техник хизмат кўрсатиш ва таъмирлашТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726290 - Тошкент шаҳри, Яшнобод туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:12.11.2009Регистрационный номер:004809-07Дата перерегистрации:17.01.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:27.02.2024Размер уставного фонда:205 426 180.32 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:45403 - Техническое обслуживание и ремонт мотоцикловОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления