Рўйхатдан ўтиш санаси:05.01.2024Рўйхатга олиш рақами:2350949Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:30.06.2025Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:14.01.2026Устав капитали ҳажми:1 000 000.00 UZSҲолати:Ихтиёрий тугатилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:42210 - Тақсимловчи муҳандислик объектлари қуришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1730401 - Фарғона вилояти, ФарғонаДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"UNAYS BUILDING" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:05.01.2024Регистрационный номер:2350949Дата перерегистрации:30.06.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:14.01.2026Размер уставного фонда:1 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:42210 - Строительство распределительных инженерных объектовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1730401 - Ферганская область, ФерганаСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления