Рўйхатдан ўтиш санаси:29.05.2015Рўйхатга олиш рақами:004904-07Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:25.07.2025Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:73 318 596 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:30300 - Учиш аппаратлариТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1726290 - Тошкент шаҳри, Яшнобод туманиДБИДТ:03504 - "Ўзбeкистoн тeмир йўллaри" акциядoрлик жaмияти
Солиқ тўловчи тури:1 - Давлатга алоқадор ташкилотларКорхона тоифаси:4 - Йирик корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:326080011598ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:29.05.2015Регистрационный номер:004904-07Дата перерегистрации:25.07.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:73 318 596 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:30300 - Производство летательных аппаратов, включая космическиеОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:03504 - Акционерное общество "Узбекистон темир йуллари"
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:4 - Крупное предприятиеФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326080011598Статус свидетельства НДС: