Рўйхатдан ўтиш санаси:09.06.2023Рўйхатга олиш рақами:2191465Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:04.07.2024Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:17.09.2025Устав капитали ҳажми:10 000 000.00 UZSҲолати:Бошқа корхона таркибига қўшилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:46720 - Металл ва металл рудалари улгуржи савдосиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726266 - Тошкент шаҳри, Юнусобод туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:09.06.2023Регистрационный номер:2191465Дата перерегистрации:04.07.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:17.09.2025Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:46720 - Оптовая торговля металлами и металлическими рудамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726266 - город Ташкент, Юнусабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления