Рўйхатдан ўтиш санаси:16.03.1995Рўйхатга олиш рақами:45Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:21.01.1993Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:11 978 074 379 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:64190 - Пул-кредит воситачилигининг бошқа турлариТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1726266 - Тошкент шаҳри, Юнусобод туманиДБИДТ:05064 - Ўзбeкистoн Reспубликaси Тaшқи иқтисoдий фaoлият миллий бaнки
Солиқ тўловчи тури:1 - Давлатга алоқадор ташкилотларКорхона тоифаси:4 - Йирик корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:326080007849ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:16.03.1995Регистрационный номер:45Дата перерегистрации:21.01.1993Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:11 978 074 379 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:64190 - Другие виды денежно-кредитного посредничестваОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1726266 - город Ташкент, Юнусабадский районСООГУ:05064 - Национальный банк внешнеэкономической деятельности Республики Узбекистан
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:4 - Крупное предприятиеФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326080007849Статус свидетельства НДС: