Рўйхатдан ўтиш санаси:24.06.2020Рўйхатга олиш рақами:863659Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:24.06.2020Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:1 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:96040 - Жисмоний комфортни таъминлаш бўйича фаолиятТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1730412550 - Фарғона вилояти, Марғилон, Марғилон шаҳар хокимлигига қарашли шаҳарчаларДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"BUILDER UZ" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:24.06.2020Регистрационный номер:863659Дата перерегистрации:24.06.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:96040 - Деятельность по обеспечению физического комфортаОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1730412550 - Ферганская область, Маpгилан, Городкие поселки, подч. Маргиланскому горхокимиятуСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления