Рўйхатдан ўтиш санаси:19.03.2025Рўйхатга олиш рақами:2766004Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:100 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:52220 - Сув транспорти соҳасидаги хизматларТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727224 - Тошкент вилояти, Бўстонлиқ туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"RIVER CLUB" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:19.03.2025Регистрационный номер:2766004Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:100 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:52220 - Услуги в области водного транспортаОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727224 - Ташкентская область, Бостанлыкский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления