Рўйхатдан ўтиш санаси:29.03.2023Рўйхатга олиш рақами:2123763Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:25.01.2024Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:21.05.2026Устав капитали ҳажми:182 350 000.00 UZSҲолати:Ихтиёрий тугатиш жараёнидаIT-Park резиденти:
ИФУТ:47780 - Ихтисослашган дўконларда бошқа янги товарлар чакана савдосиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726266 - Тошкент шаҳри, Юнусобод туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"MARKETSALES" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:29.03.2023Регистрационный номер:2123763Дата перерегистрации:25.01.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:21.05.2026Размер уставного фонда:182 350 000.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:47780 - Розничная торговля в специализированных магазинах прочими новыми товарамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726266 - город Ташкент, Юнусабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления