Тўлиқ номланиши:"UZ-SEMYUNG KO" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Рўйхатдан ўтиш санаси:17.06.1996Рўйхатга олиш рақами:913Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:12.02.2026Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:1 200 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:29320 - Автотранспорт воситалари учун бошқа бутловчи қисмлар ва аксессуарлар ишлаб чиқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1703401 - Андижон вилояти, АндижонДБИДТ:01354 - "Ўзaвтoсaнoaт" акциядoрлик кoмпaнияси
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:4 - Йирик корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:333060009447ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"UZ-SEMYUNG KO" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:17.06.1996Регистрационный номер:913Дата перерегистрации:12.02.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 200 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:29320 - Производство прочих комплектующих и аксессуаров для автотранспортных средствОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1703401 - Андижанская область, АндижанСООГУ:01354 - Акционерная компания "Узавтосаноат"
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:4 - Крупное предприятиеФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:333060009447Статус свидетельства НДС: