Тўлиқ номланиши:"STEEL WIRE TECH" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT QO`SHMA KORXONA
Рўйхатдан ўтиш санаси:11.03.2021Рўйхатга олиш рақами:963056Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:23.07.2025Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:4 660 937 830.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:24340 - Совуқ ҳолда чўзиб тортиш ёли билан сим ишлаб чиқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726290 - Тошкент шаҳри, Яшнобод туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:3 - Ўрта корхонаМулкчилик шакли:161Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:326080153021ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:11.03.2021Регистрационный номер:963056Дата перерегистрации:23.07.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:4 660 937 830.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:24340 - Производство проволоки путем холодного вытягиванияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:161 - Собственность совместных предприятийНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326080153021Статус свидетельства НДС: