Рўйхатдан ўтиш санаси:29.12.2010Рўйхатга олиш рақами:002969-05Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:20.11.2025Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:05.12.2025Устав капитали ҳажми:300 000 000.00 UZSҲолати:Бошқа корхона таркибига қўшилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:77110 - Енгил автомобиллар ва енгил моторли транспорт воситалари ижараси ва лизингиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726280 - Тошкент шаҳри, Олмазор туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"SOFT OSIYO PRICE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:29.12.2010Регистрационный номер:002969-05Дата перерегистрации:20.11.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:05.12.2025Размер уставного фонда:300 000 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:77110 - Аренда и лизинг легковых автомобилей и легких моторных транспортных средствОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726280 - город Ташкент, Алмазарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления