Рўйхатдан ўтиш санаси:16.02.1995Рўйхатга олиш рақами:320Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:02.08.2005Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:37 732 650 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:35111 - Иссиқлик електр стантсиялари томонидан електр енергияси ишлаб чиқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1727407 - Тошкент вилояти, АнгренДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:1 - Давлатга алоқадор ташкилотларКорхона тоифаси:4 - Йирик корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:327160013640ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:16.02.1995Регистрационный номер:320Дата перерегистрации:02.08.2005Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:37 732 650 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:35111 - Производство электроэнергии тепловыми электростанциямиОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1727407 - Ташкентская область, АнгренСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:4 - Крупное предприятиеФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327160013640Статус свидетельства НДС: