Рўйхатдан ўтиш санаси:12.04.2022Рўйхатга олиш рақами:1123788Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:10.06.2022Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:18.11.2022Устав капитали ҳажми:1 000 000.00 UZSҲолати:Ихтиёрий тугатилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:69109 - Бошқа юридик хизматларТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726283 - Тошкент шаҳри, Сирғали туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:3 - Ўрта корхонаМулкчилик шакли:142Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:12.04.2022Регистрационный номер:1123788Дата перерегистрации:10.06.2022Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:18.11.2022Размер уставного фонда:1 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:69109 - Прочие юридические услугиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726283 - город Ташкент, Сергелийский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления