Рўйхатдан ўтиш санаси:16.05.2016Рўйхатга олиш рақами:1273Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:16.05.2016Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:6 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:01410 - Йирик шохли қорамолларнинг сут берадиган зотларини кўпайтиришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727224584 - Тошкент вилояти, Бўстонлиқ тумани, ХўжакентДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"ANGUS AGRO FARM" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYATI
Дата регистрации:16.05.2016Регистрационный номер:1273Дата перерегистрации:16.05.2016Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:6 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01410 - Разведение молочных пород крупного рогатого скотаОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727224584 - Ташкентская область, Бостанлыкский район, ХужакентСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления