Тўлиқ номланиши:"MUBORAKNEFTEGAZMONTAJ" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Рўйхатдан ўтиш санаси:22.08.2016Рўйхатга олиш рақами:1989475Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:20.11.2025Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:723 230 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:70100 - Бош компаниялар фаолиятиТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1710234 - Қашқадарё вилояти, Муборак туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:1 - Давлатга алоқадор ташкилотларКорхона тоифаси:2 - Кичик корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:310100005128ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"MUBORAKNEFTEGAZMONTAJ" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:22.08.2016Регистрационный номер:1989475Дата перерегистрации:20.11.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:723 230 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:70100 - Деятельность головных компанийОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1710234 - Кашкадарьинская область, Мубарекский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:310100005128Статус свидетельства НДС: