Рўйхатдан ўтиш санаси:14.09.2018Рўйхатга олиш рақами:605618Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:01.05.2026Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:987 853 303.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:46211 - ҒаллаТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727415 - Тошкент вилояти, ОҳангаронДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:1 - Микро фирмаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:326030152791ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"SPUNMELT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:14.09.2018Регистрационный номер:605618Дата перерегистрации:01.05.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:987 853 303.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:46211 - Оптовая торговля зерном, семенами и кормами для животныхОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727415 - Ташкентская область, АхангаранСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326030152791Статус свидетельства НДС: