Рўйхатдан ўтиш санаси:08.04.2013Рўйхатга олиш рақами:004419-07Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:24.11.2021Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:165 747 928.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:93190 - Спорт соҳасидаги бошқа фаолиятТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726290 - Тошкент шаҳри, Яшнобод туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"ELITE LUX SPORT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:08.04.2013Регистрационный номер:004419-07Дата перерегистрации:24.11.2021Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:165 747 928.00 сумСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:93190 - Прочая деятельность в области спортаОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управленияОКПО:00000000