Рўйхатдан ўтиш санаси:28.04.2021Рўйхатга олиш рақами:1Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:28.04.2021Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:20.05.2025Устав капитали ҳажми:1.00 UZSҲолати:Бошқа тугатилганлар ( (30, 31, 32, 33 ҳолатдан ташқари тугатилган корхоналар)IT-Park резиденти:
ИФУТ:41202 - Яшаш учун мўлжалланмаган бинолар қуришТашкилий-ҳуқуқий шакл:330 - Филиал ёки ваколатхона сифатида расмийлаштирилмаган алоҳида бўлинмаМҲОБТ:1726277 - Тошкент шаҳри, Шайхонтохур туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:1 - Микро фирмаМулкчилик шакли:330Солиқ режими:0 - Айланмадан олинадиган солиқҚҚС гувохномаси рақами:ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:KOC CONSTRUCTION MEKANIK VE ELEKTRIK A.S
Дата регистрации:28.04.2021Регистрационный номер:1Дата перерегистрации:28.04.2021Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.05.2025Размер уставного фонда:1.00 UZSСостояние:Другие ликвидированные (ликвидированные предприятия, за исключением пунктов 30, 31, 32, 33)Резидент IT-Park:
ОКЭД:41202 - Строительство нежилых зданийОПФ:330 - Обособленное подразделение, не оформленное в качестве филиала или представительстваСОАТО:1726277 - город Ташкент, Шайхантахурский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления