Тўлиқ номланиши:"TEMIR QADAM-XAMIDOV ORIF" FERMER XO‘JALIGI
Рўйхатдан ўтиш санаси:04.06.2016Рўйхатга олиш рақами:4330Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:04.06.2016Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:3 500 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатмаётган IT-Park резиденти:
ИФУТ:01131 - Сабзавотлар етиштиришТашкилий-ҳуқуқий шакл:130 - Фермер хўжалигиМҲОБТ:1727248848 - Тошкент вилояти, Қибрай тумани, ҚипчоқДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:Мулкчилик шакли:100Солиқ режими:0 - Айланмадан олинадиган солиқҚҚС гувохномаси рақами:ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"TEMIR QADAM-XAMIDOV ORIF" FERMER XO‘JALIGI
Дата регистрации:04.06.2016Регистрационный номер:4330Дата перерегистрации:04.06.2016Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:3 500 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:01131 - Выращивание овощейОПФ:130 - Фермерское хозяйствоСОАТО:1727248848 - Ташкентская область, Кибрайский район, КипчакСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления