Тўлиқ номланиши:"SHOXRUX-MOXINUR" XUSUSIY KORXONASI
Рўйхатдан ўтиш санаси:16.01.2003Рўйхатга олиш рақами:144Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:16.01.2003Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:1 013 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатмаётган IT-Park резиденти:
ИФУТ:45403 - Мототсиклларга техник хизмат кўрсатиш ва таъмирлашТашкилий-ҳуқуқий шакл:110 - Хусусий корхонаМҲОБТ:1706401 - Бухоро вилояти, БухороДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"SHOXRUX-MOXINUR" XUSUSIY KORXONASI
Дата регистрации:16.01.2003Регистрационный номер:144Дата перерегистрации:16.01.2003Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 013 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:45403 - Техническое обслуживание и ремонт мотоцикловОПФ:110 - Частное предприятиеСОАТО:1706401 - Бухарская область, БухараСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления