Тўлиқ номланиши:"ANGREN KO'MIR INVEST" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Рўйхатдан ўтиш санаси:03.09.2014Рўйхатга олиш рақами:001382-14Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:03.09.2014Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:1 440 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатмаётган IT-Park резиденти:
ИФУТ:19200 - Нефтни қайта ишлаш маҳсулотлари ишлаб чиқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727407 - Тошкент вилояти, АнгренДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:1 - Давлатга алоқадор ташкилотларКорхона тоифаси:1 - Микро фирмаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:0 - Айланмадан олинадиган солиқҚҚС гувохномаси рақами:ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:03.09.2014Регистрационный номер:001382-14Дата перерегистрации:03.09.2014Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 440 000 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:19200 - Производство продуктов нефтепереработкиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727407 - Ташкентская область, АнгренСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:0 - Налог с оборотаНомер свидетельства НДС:Статус свидетельства НДС: