Рўйхатдан ўтиш санаси:14.06.2018Рўйхатга олиш рақами:616296Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:14.06.2018Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:26.05.2022Устав капитали ҳажми:7 000 000.00 UZSҲолати:Банкротлик асосида тугатилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:46720 - Металл ва металл рудалари улгуржи савдосиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1735401 - Қорақалпоғистон Республикаси, НукусДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:14.06.2018Регистрационный номер:616296Дата перерегистрации:14.06.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:26.05.2022Размер уставного фонда:7 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:46720 - Оптовая торговля металлами и металлическими рудамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1735401 - Республика Каракалпакстан, НукусСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления