Рўйхатдан ўтиш санаси:09.08.2016Рўйхатга олиш рақами:010981-04Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:07.04.2023Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:17 101 344 616.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:93120 - Спорт клублари фаолиятиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726290 - Тошкент шаҳри, Яшнобод туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:2 - Кичик корхонаМулкчилик шакли:162Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:326080230772ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:09.08.2016Регистрационный номер:010981-04Дата перерегистрации:07.04.2023Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:17 101 344 616.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:162 - Собственность иностранных граждан и лиц без гражданстваНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326080230772Статус свидетельства НДС: